W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godz. 20:00 zaistniał wywiad Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się bardzo głośno i nadal jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie spotkania z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie są raczej po stronie Elżbiety II jak i reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się ukryć, że poparcie jest niezwykle odmienne, w zależności od . Brytyjskie media dostrzegają, iż jeżeli Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwołanie swoją możliwość. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę znawców interpretujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając w ten sposób Oprah brak profesjonalizmu natomiast Meghan używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle został pokazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten obserwowało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Uwzględniając szokujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez dwóch zdań można przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne często omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz