Najbardziej profesjonalni w kraju!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania - > https://seomood.pl/pozycjonowanie-stron/poznan/

Nie mogłeś trafić lepiej!

Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie SEO to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Udowodniono, że w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Zdumiewające, prawda?

Natomiast w Polsce na krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co oszukiwać - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc.

Doświadczenie przede wszystkim

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma SEOwcami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

Dane:

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań

Chłodna 6/4/1, 60-224 Poznań

tel. 792315523

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań


W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Długoletnia obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, umożliwiła nam opracowanie własnych strategii robienia SEO.

Posiadamy sztab wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Wierz nam, doskonale wiemy, co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, ułożymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Będziesz top10 w Europie!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Klienci naszej agencji to firmy działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i jaki zasięg obejmują Twoje działania, SEO to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w trudnej walce z pozostałymi firmami.

Pierwsza strona Google może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Po co zakładać firmową stronę, jeżeli jeśli nie będzie ona inwestycją przynoszącą zyski? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu przedsiębiorców zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Potrafimy sobie wyobrazić jak bardzo może to Klienta zniechęcić i dlatego my działamy w taki sposób, by usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do nas, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w kraju!

Jeśli się do nas odezwiesz i przedstawisz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy w stanie dokonać wyceny pozycjonowania, jakie wykonamy.

Na samym początku współpracy przeprowadzimy analizę obecnych pozycji w Google oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu płaszczyznach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko jest w porządku, lecz często są nieświadomi błędów jakie dotyczą ich witryn. Profesjonalna agencja pozycjonująca podejmą działania, które będą mieć taki skutek, że wartość witryny znacznie się podniosą.

Sprawdzimy, jakie słowa kluczowe są najczęściej wyszukiwane w przypadku Twojej branży i to na nie będziemy Cię pozycjonować.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy jest liczone w tysiącach domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego możesz być pewien bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na efekt w przypadku naszej firmy, potrzebne są około 3-4 miesiące.

Jest to optymalny czas, jaki daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt będący zbiorem zaleceń związanych z tym, co musimy poprawić, żeby roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Dzięki temu pozycjonowanie stanie się bardzo skuteczne.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców jest konieczna. Tylko te strony, które spełniają wymogi wyszukiwarki, mają szansę zająć wysokie pozycje

Pomoc profesjonalnej agencji SEO pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Umożliwi przygotowanie treści na Twoją stronę i odpowiednią ich optymalizację (właściwe nagłówki oraz natężenie słów kluczowych etc.), a także optymalizację kodu HTML, zdobycie linków z innych, silnych witryn (zakup linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowanych, współpraca z silnymi portali, a także szeptanki). Witryna zostanie dostosowana do urządzeń mobilnych, a jej działanie usprawnione pod względem technicznym (brak błędów oraz szybkie bezproblemowe ładowanie). Strona zostanie też podzielona na poszczególne podstrony, dzięki czemu zachowa właściwą strukturę.

Czasem mamy do czynienia z sytuacją, gdy Klient sam zajmuje się witryną. Nawet jeśli idzie mu to nad wyraz dobrze, należy wiedzieć to, że Google co jakiś czas aktualizuje swoje algorytmy. Niektóre z update'ów są mniej inwazyjne, z kolei inne są bardzo poważne i niosą ze sobą poważne konsekwencje w postaci spadków pozycji o wiele miejsc.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Kryteriów, które bierze się pod uwagę w przypadku sprawdzania wartości witryn jest dwieście.

Liczbę tę można jednak podzielić na dwie główne grupy. Chodzi o czynniki wiążące się z treścią znajdującą się na witrynie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Kiedy wszystko, czego wymaga Google zostanie wypełnione, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że jest to bardzo trudne do osiągnięcia bez wkładu ze strony profesjonalistów. Wszyscy Klienci naszej agencji w trakcie współpracy z nami znacznie zwiększyli swoje obroty.

U zdecydowanej większości miesięczny obrót wzrósł nawet o 70 procent. Masz szanse stać się jednym z nich.

Poprawimy wszystkie błędy, doprowadzimy ją do porządku po zabiegach wcześniejszej agencji. Sprawimy, aby ponownie stała się zachęcająca i atrakcyjna dla Twoich klientów.

Przygotuj się na to, że już po krótkim czasie współpracy z nami, kiedy, gdy trafisz na pierwszą stronę wyszukiwarki, możesz, iż otrzymywać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.

Skoro więc masz wrażenie, że Twoja firma obecnie nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, a nie będziesz żałować.

Dobrze jest mieć na uwadze...

By utrzymanie wysokich pozycji było możliwe musisz kontynuować pozycjonowanie.

Wielu właścicieli stron oraz sklepów internetowych sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie ma też czegoś takiego, jak uniwersalny przepis jak trafić na pierwszą stronę.

Modyfikacje w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google nieustannie stosuje aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja wciąż działa i pnie się do góry.

Nikt nie wie wszystkiego tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to ciągłe testowanie i obserwacja. W związku z tym, jeżeli masz zamiar trafić na pierwszą stronę Google i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie jest procesem, który trzeba wciąż podtrzymywać.

My natomiast jesteśmy na najwyższą jakościowo współpracę. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zapraszamy.

Tagi: Poznań Biznes

Brak komentarzy

Zostaw komentarz