Zakłady u bukmacherów - jak można to opisać?


Obstawianie zakładu online polega na przypuszczeniu czy dane zdarzenie, najczęściej sportowe lecz są inne dziedziny, zajdzie. Zatem w internetowych zakładach jest klient, inaczej osoba typująca mecz, a z innej operator - spółka, która przyjmuje dany typ na wskazanych przez niego regułach. Najczęściej typy online okazują się być przyjmowane na rozgrywki piłki nożnej, siatkówki oraz tenisa.


Jakim sposobem da się rozpocząć typowanie?


Otworzenie konta u operatora prowadzącego zakłady internetowe będzie elementarnym czynem.


Każdy musi pamiętać o tym, że w naszej ojczyźnie obowiązuje ustawa hazardowa, według której typy bukmacherskie mogą przyjmować tylko legalni operatorzy, posiadający zezwolenie Ministra Finansów. Stworzenie konta oraz jego zweryfikowanie przez bukmachera to więc początkowy i musowy etap. Gdy chcemy zdecydować się na to, że z obstawiania zamierzamy otrzymać prawdziwe pieniądze, należy skupiać się typowaniu konkretnej grupy zdarzeń, ulubionej przez nas sportowej dziedziny albo rodzaju zakładów, jak chociażby zakłady live. Taka metoda to równocześnie o wiele dokładniejsze śledzenie tabel, bardziej dokładne analizy a zarazem na pokaźniejsze profity u bukmachera.


Dlaczego warto obstawić swój zakład na stronie bukmacherskiej?


Typer, decydując się na określone zdarzenie sportowe stawia daną kwotę, którą może postawić, aby zdobyć określoną sumę pieniędzy. Kwotę stawianą w zakładzie opisujemy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher posiadający w swojej ofercie zakład określa kurs wyrażające czy dane zdarzenie zostanie później wyliczane. Tak zwany kurs okazuje się być określeniem prawdopodobieństwa powstania zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną lub stratę. Obstawiając zakłady można więc bardzo szybko zarobić, trafiając dany zakład lub utracić zainwestowane pieniądze w przegranym zakładzie.


kod bonusowy betclic www.kodybukmacherskie.pl/kod-promocyjny-betclic-bonus-na-start/


Co to są zakłady live?


Typowanie z meczów podczas trwania rozgrywki to jedna z najpopularniejszych form stawiania zakładów przez typerów. Dzięki niej możliwe będzie zawieranie zakładów w trakcie rozgrywania konkretnego spotkania piłkarskiego. To nic innego jak interesująca forma obstawiania, którą mają bukmacherzy. Obstawiając na żywo możemy w tym samym czasie podziwiać zdarzenie live a także w danym momencie reagować na zdarzenia stawiając swoje typy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz